Prihláseniefingerprint

STRESOMER.
Unikátny nástroj na meranie vášho stresu.

Chcete sa rýchlo dozvedieť, čo vám spôsobuje najväčší stres?
Otestujte sa online testom ZDARMA!

PRIPRAVUJEME

O nás

Ak hľadáte účinnú pomoc, u nás nájdete oporu u nášho odborníka sprievodcu za vašim cieľom!

Sme tu pre Vás online preto, aby sme Vám pomohli nájsť čo najefektívnejšie riešenie Vašich problémov, riešenie Vašich náročných životných situácií, aby sme Vám pomohli v osobnostnom raste a v úspešnej kariére. Tím našich odborníkov tvoria osobnosti, ktoré majú dlhoročnú prax a vysoký odborný kredit. Radi Vám ponúkneme kvalitné a profesionálne poradenské a psychoterapeutické služby.

PORADŇA online je Vám k dispozícii 24h/7 dní v týždni /365 dní v roku tak, aby každý termín a čas poskytovaných služieb vyhovoval Vám. Priestor v PORADNI online bude flexibilný a ústretový voči Vašim potrebám a možnostiam. Môžete sa kontaktovať s našim odborníkom z akéhokoľvek miesta, v ktorom máte k dispozícii internet a mobilné zariadenie.

U nás nemusíte cestovať za odborníkom a dlho čakať na Váš termín v poradni. Náš odborník je Vám k dispozícii vždy, keď to budete potrebovať. Chceme Vám poskytnúť maximálne diskrétne prostredie, v ktorom Vám garantujeme ochranu osobných údajov v súlade s platnou legislatívou a zároveň máte možnosť zostať v anonymite.

Mlčanlivosť a diskrétnosť je pre nás za každých okolností prioritná a garantovaná príslušným zákonom. Naše služby Vám poskytneme v online ambulancii, kde budete iba Vy a náš odborník. Len na Vás záleží, ktorého odborníka si vyberiete, o ktorú službu prejavíte záujem a aký dlhý čas si vyhradíte na online poradenstvo, alebo terapiu. V centre našej pozornosti je predovšetkým Váš najlepší záujem.

Vždy je čas vrátiť do života psychickú pohodu, pokoj, lásku a radosť.

Našim cieľom je:

 • pomôcť každému klientovi fungovať podľa jeho aktuálnych možností a najlepších schopností,
 • nájsť nové spôsoby ako sa vysporiadať so stresom, depresiami a úzkosťou,
 • dosiahnuť sebapoznanie s podporou sebavedomia, sebahodnotenia a sebaistoty,
 • naučiť sa chápať kauzalitu života – príčiny a následky našich rozhodnutí,
 • porozumieť vzťahovým a komunikačným súvislostiam,
 • zvýšiť kvalitu Vášho partnerského vzťahu,
 • zefektívniť riešenie náročných životných situácií,
 • rozvíjať zručnosti riešenia konfliktov pre skvalitnenie vzťahov,
 • podporiť verbálne a neverbálne komunikačné zručnosti,
 • prelomiť negatívne a seba-deštruktívne vzorce myslenia a správania,
 • podporiť kariérne naplnenie,
 • efektívne riešiť všetky problémy, s ktorými za nami klient prichádza

Naši odborníci sú Vám stále k dispozícii (klik na ODBORNÍCI). Je na Vás, na ktorého nášho odborníka sa obrátite, test, ktorý vyskúšate, formu stretnutia, ktoré Vám bude vyhovovať, termín, čas a periodicita stretnutí, je iba vo vašich rukách.

„Šťastný je ten, kto našiel šťastie vo vzťahoch a rodine.“
L. N. Tolstoj

SME TU PRE VÁS – STÁLE NA DOSAH RUKY!
Tím Synapsie

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.