Prihláseniefingerprint

Test osobnosti

Odhaľte vaše možnosti, spoznajte sa.

cena len120€

TEST OSOBNOSTI

Odhaľte vaše možnosti, spoznajte sa.

STRESOMER TEST STRESU

Online test s individualizovaným výstupom, ktorého súčasťou je konzultácia s odborníkom.

V prípade, že máte záujem o hĺbkovú analýzu vašej osobnosti pre účely terapie a poradenstva, neváhajte absolvovať test osobnosti.

Psychodiagnostickým vyšetrením možno stanoviť psychické vlastnosti a stavy, špecifické schopnosti a osobnostné črty, ktoré determinujú kvalitu života človeka. K tomu, aby vám odborník vedel poskytnúť kvalitné služby, potrebuje základnú bázu informácii o vás a vašom živote.

Výsledky, ktoré vám budú doručené mailom s vami prekonzultuje a vysvetlí odborník, ktorého si sami vyberiete. Následne si môžete sami zvoliť službu a spôsob komunikácie s vašim odborníkom v Synapsiách.

Proces môže v prípade potreby pokračovať s rôznymi psychodiagnistickými metódami, poradenskými a terapeutickými službami, ktoré vám pomôžu vyriešiť váš problém.

PRIPRAVUJEME

Začnite už teraz riešiť Vaše duševné, fyzické a sociálne zdravie!

Ak máte záujem o konzultáciu k výsledkom testov, radi vám pomôžeme. Naši odborníci Vás budú sprevádzať na ceste k opätovnému nadobudnutiu životnej vitality. Vyberte si službu a odborníka, ktorý bude vašim sprievodcom a bude Vám pomáhať na ceste k uzdraveniu.

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.